Neden varız?

 

Şirketimizin Kuruluş Sebebi, Resmi veya Özel Kurum ve Kuruluşların veya Şahısların Konut, Bina, İş Yeri Gibi Her Türlü İnşaat Hizmetlerini Uygulamak. Projeleri Hazırlayarak Anahtar Teslim Taahhüt Etmek. Yapıların Düzgün ve Mimari Bir Tasarıma Sahip Olamayışından ve Tecrübelerimizi, Mevcut Yapılardaki Uygulama Hatalarını En Aza İndirgemek İçin Var Olduk. Yeni Yapılarda İmalat Aşamasında, Uygulama Hatalarının Önüne Geçebilmek İçin, Daha Çevreci Yapıları, Toplumumuza ve  Geleceğimize Kazandırmak amacıyla Var Olduk. Bu İşi Gerçekten Hakkı İle Yapan Şirket Kurucularımız, Bunu Sektörde Bir Eksiklik Olarak Görmüştür. 

 

Ne İş Yaparız? 

 

Yeni Yapıların Proje Çizim Aşamalarından, Yapıların Anahtar Teslim Kaba ve İnce İmalatlarını ve Mevcut Yapıların Yarım Kalmış Yada Tamamlanamamış, Tamamlayıcı Onarım İşlerini Yüklenerek Müşterilerimize Eksiksizce İş Teslimi Yaparız. İşimizi iyi yaparız, sürekli geliştiririz ve bunu yaparken müşterilerinin itibarına katkı sağlarız. 

 

Kime hitap ederiz?

Şirketimiz, Gayrimenkul, Danışmanlık ve Yatırım Şirketlerine, Müteahhit Şirketlere, Mimarlık ve Mühendislik Şirketlerine, Endüstri Bölgelerinde Sanayi Şirketlerine, Yatırımlarında Çözüm Ortağı Oluyor. Her Türlü Bina, Arsa ve İş Yerlerinin Mülk Sahiplerine ve İhale İle Hizmet Alımı Yapan Kamu Kuruluşları Hedef Kitlemizi Oluşturmaktadır. Müşterilerimizin Taleplerine Göre, Kişiye Özel Yeni Yapı Tasarımlarını, Yapı İmalat Hizmet Taleplerini Yüklenerek Karşılıyoruz.

Süreç Nasıl İşler?

 

Mevcut Mimari veya Statik Projelerinizi, Teknik ve İdari

Şartnamelerinizi Ofis Ekibimize İletirsiniz. Projelerinizi Şirketimize İlettikten Sonra, Projelerinizin Net Metrajı Ofis Ekiplerimiz Tarafından Hesaplanarak Yaklaşık Maliyeti Çıkartılır. Bu Sırada Keşif Ekibimiz, Yapı Sahasında İncelemelerde Bulunulur.Malzemeli ve Malzemesiz, İsterseniz Götürü Bedel Fiyat Teklifi ile, İsterseniz de Birim Fiyat Teklifi İle, En Uygun  Fiyat Teklifi Hazırlanarak Takdirlerinize Sunulur. Fiyatta Mutabakat Sağlandığı Takdirde Sözleşmemiz Karşılıklı Olarak İmzalanır. Mühendislerimiz Tarafından, İş Programı ve Hak Edişler Hazırlanır. Sahaya Şantiyemiz Kurulur. Risk Analizi İçin İş Güvenliği Ekibimiz Sahada Değerlendirmelerde Bulunarak, Çalışanlarımızın Güvenliği İçin Risk Analiz Raporlarını Hazırlarlar.İşin Niteliğine ve Süresine Göre Teknik Personel Ekibimiz Sahada İşlerini Eksiksizce Bitirir. Şirketimizin, Nezliniz de ki Hesabında Kalan, Son Hak Edişleri Tarafınızdan Ödenir. Böylece Geçici Kabul Anlaşması Gerçekleşmiş Olur. Kesin Kabul Anlaşması, Garanti Süresinin Bitiş Yılı İle Gerçekleşmiş Olur.