Şirketimizin Faaliyet Alanı İle İlgili Hizmet Sektöründe Tecrübeleri, 1981 Yıllarına Dayanmaktadır. 2013 Yılında Kurulan Şirketimiz, Kendini Sürekli Geliştirerek, 2015 Yılında Kurum Kimliğine Kavuşmuştur. Yıllar İçinde Yönetim ve Çalışma Kadrolarını Güçlendiren Şirketimiz, İNŞAAT UYGULAMA Alanında Söz Sahibi, Uygulama Başarılarında da Kat Ettiği Yol İle Deneyimlerine Başvurulan Bir Şirket Statüsüne Kavuşmuştur. 

 

Teknolojide Meydana Gelen Hızlı Gelişimi Takip Ederek Müşterilerine En Uygun Çözümü Sunmaya Çalışan KARATAŞ YAPI, Tecrübeli Personeli İle Projelere Bütünlük Katmayı Başarmış ve Sunduğu Çözümlerle İNŞAAT UYGULAMA Konusunda Türkiye' nin Vazgeçilmez Bir Hizmet Sağlayıcısı Olmuştur. 

Bizi Rakiplerimizden Farklı Kılan En Belirgin Değerlerimiz; Hizmet ve Malzemelerde Kaliteden Ayrılmamak, İhtiyaca Uygun Çözümler Sunmak, Sahip Olduğumuz Tecrübeyi En İyi Şekilde Kullanıp,  İşçilikle Birleştirmek ve Tabi ki Uygun Fiyat Politikamızdan Ödün Vermemektir. Kurum Olarak Amacımız, Yurt İçinde Sahip Olduğumuz Kalite, İtibar, Tecrübe ve Teknolojik Çözüm Odaklı Çalışmalarımızı Uluslararası Alanda da Gerçekleştirmektedir.

ABONE OLUN

Google Play Store.jpg
App Store.jpg

Copyright © 2021 Yılında Karataş Yapı A.Ş. Nezdinde Onurla Oluşturuldu. Tüm Hakları Saklıdır.

MERKEZ OFİS

Sahrayı-Cedit Batman Caddesi No:20/1 Kadıköy İstanbul TÜRKİYE İletişim 0216 595 31 13

info@karatasyapi.com.tr 

karatasyapias@gmail.com

ŞUBE OFİS

Yenişehir Fırat Sokak No:13

Daire 1-2 Pendik İstanbul TÜRKİYE İletişim 0850 532 53 58 info@karatasyapi.com.tr 

karatasyapias@gmail.com 

  • Karataş Yapı A.Ş.
  • Karataş Yapı A.Ş.
  • Karataş Yapı A.Ş.
  • Karataş Yapı A.Ş.
  • Karataş Yapı A.Ş.